Fransa Paris SIAL Fuarındayız

Fransa Paris SIAL Fuarındayız

Kilikya Şalgam, Dünyanın en prestijli gıda fuarlarından biri olan SIAL’de, ürünlerini tüm dünyadan gelecek gıda profesyonellerine tanıtmak için hazır.

30 ‘u aşkın ülkeye ihracat yapan Kilikya Şalgam 21-25 Ekim 2018 tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek SIAL 2018 Uluslararası Gıda Fuarı’nda tüm dünyadan gelecek gıda profesyonelleri ile buluşarak dünya çapında iş bağlantıları kurmak, yeni iş fırsatları yaratmak ve son trendleri takip ederek iş ortakları ile bağlantılarını kuvvetlendirmeyi amaçlamakta.

Kilikya , Türkiye pavilyon standlarında yerini alarak fuar süresince ürün yelpazesinde bulunan Şalgam , Organik şalgam , Special şalgam çeşitlerine ek olarak Limonata, Ice tea, Limon Sosu, Üzüm Sirkesi, Elma Sirkesi, Balsamik Sirke, Nar Sirkesi, Beyaz Sirke , Turşukur, %100 Doğal Nar Ekşisi, Nar Ekşili Sos, Acı Biber Sosu , Sirke Sosu, Soya Sosu 100’ e yakın ürünü sergileyerek , Şalgam içeceğinin tanıtımını ve tadımını gerçekleştirecek.

Kilikya Şalgam , 4. Kez katıldığı Sial ‘de kendi ürünlerini tanıtmanın yanında ülke gıda sektörü imajına da önemli katkılar sağlayıp, bu fuar vesilesi ile hem dünya çapında Türk Malı imajını güçlendirme hem de marka bilinirliğini arttırma fırsatı elde edecek .