KİLİKYA ŞALGAM SUYU SAN. TİC. LTD. A.Ş. | ADANA ŞALGAM SUYU

Misyon & Vizyon

KİLİKYA ŞALGAM İÇEÇEK SAN VE TİC A.Ş. itibarı, iş yürütme tarzımız yani söylemlerimiz ve daha da önemlisi yaptıklarımız, ürettiğimiz ürünler, sağladığımız hizmetler, hareketlerimiz ve başkalarına karşı davranışlarımız ile kazanılmıştır. Dürüst vatandaşlar ve çalışanlar olarak doğru olanı yapmak isteriz. 

Tüm bireylerin potansiyellerini sonuna kadar kullanabileceklerine ve kullanmak istediklerine inanırız. Farklılıklara değer veririz. İnsanları, büyük beklentilere, yüksek standartlara ve güç hedeflere ulaşmaları konusunda cesaretlendirir, olanak sağlarız. Çalışanlara performansları konusunda dürüst davranırız. İşimiz için doğru olanı dürüstçe yapmanın hem şirketi hem de bireyi ortak bir başarıya götüreceğine inanırız. Ortak başarı arayışımız bizi birbirimize bağlar. İşimize stratejik biçimde odaklanırız. Sadece işe değer katan çalışmaları yapar, bu tür görevler veririz. Yaptığımız işi mümkün olduğunca sadeleştirir, standartlaştırır ve kolaylaştırırız.

Tüketiciye yönelik büyük yeniliklere çok değer veririz. Kalıplara meydan okur, pazarda daha iyi kazanmak için çalışma şeklimizi gerekirse baştan yaratırız. Her bireyin kendini ve başkalarını sürekli geliştirme sorumluluğu olduğuna inanırız. Olağanüstü teknik uzmanlık ve uygulamada mükemmeliyeti özendirir ve bekleriz. Şirket için stratejik önem taşıyan tüm alanlarda en iyi olmaya çalışırız. Kendi performansımızı hem içeride hem de dışarıdaki en iyilere karşı devamlı ölçeriz. Hem başarılarımızdan hem de başarısızlıklarımızdan ders çıkarırız. Bölümler, sektörler, kategoriler ve coğrafyalar arasında karşılıklı güvenle çalışırız. Diğerlerinin fikirlerini yeniden uygulayarak sonuç almaktan gurur duyarız. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, kuruluşumuzun amacına erişmesinde katkısı olan herkes ile iyi ilişkiler kurarız.

En önemli konularda en iyiyi yapmaya kararlıyız. Mevcut duruma karşı sağlıklı bir tatminsizlik duyarız. Daha iyi olmak ve pazarda kazanmak için güçlü bir arzu duyarız. İş arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tüketicilerimize saygı duyar ve onlara bize davranılmasını istediğimiz gibi davranırız. Birbirimizin becerilerine ve niyetlerine güveniriz. İnsanların en iyi, güven ortamında çalıştığına inanırız.

İşte bu anlamda, “KİLİKYA nın değerlerini ve Prensiplerini Tutarlı bir şekilde sürdürebilmek ve işini dürüstçe yürüten bir şirket olarak itibarını devam ettirebilmek için her birimiz üzerimize düşen görevi yerine getirmekteyiz.Tüketici ihtiyaçlarına yanıt verebilmek doğru bölgelerindeki Pazar araştırması yaparak için en yüksek yönetimi ve nakit akışına da dikkat ederek perakendecilere ürün akışımızı hızlandırıyoruz.
altın