KİLİKYA ŞALGAM SUYU SAN. TİC. LTD. A.Ş. | ADANA ŞALGAM SUYU

Hakkımızda


Zaman içinde kullandığı idari bina ve depoların yetersizliğinin hizmet kalitesini düşüreceğini ve müşteri memnuniyeti ilkesine zarar vereceğini düşünen şirket yönetimi, daha iyi hizmet sunabileceği bir yerde faaliyetlerine devam etme kararı aldı. 2006 yılı ortalarında; artan ihtiyaçlara karşılık vereceğini düşündüğü şehir merkezi içerisinde olan, 18.874 m² kapalı alana sahip içinde dört katlı idari bina ve depoları barındıran kompleksi satın alarak, kompleksi daha verimli hale getirecek tadilat ve düzenleme çalışmalarına başladı. 2007 yılı başında yapımını bitirdiği yeni binasına taşınan şirket, büyüyen kadrosu, yenilenen teknolojisiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. 

Şu anda kendi dağıtım kompleksinde; 14 farklı bayilik, 5.000’in üzerinde ürün çeşidi, profesyonel personel kadrosu ve büyük dağıtım filosu ile dört ilde 3.200’den fazla müşteriye dağıtım yapan ender firmalardan birisi olarak SE-FA NAS Dağıtım ve Pazarlama Ltd. Şti. bölgenin çağdaş ve gelişen yüzünü temsil etmektedir. Firmamız faaliyet alanını geliştirerek; dağıtım alanındaki tecrübe ve başarısını üretim alanına taşıma kararı almıştır.

1 yıllık ar-ge çalışmasının ve 1 milyon dolarlık yatırımın ardından yaratılan KİLİKYA markası, Çukurova bölgesinin tarihteki adından yola çıkarak hazırlanmıştır. Hedefimiz KİLİKYA markasıyla üretimine başladığımız ve Adana’nın sembolü olan şalgamı gerçek tadıyla Türkiye’ye ve Dünya’ya ulaştırarak, yeni bir alışkanlık yaratmaktır.
altın